0
Matton privatumo politika
Mūsų filosofija
Matton įsipareigoja saugoti jūsų privatumą ir duomenis, naudojamus dirbant su jumis. Čia nusakoma, kaip mes apibrėžiame, renkame bei naudojame asmeninę informaciją. Matton be perstojo dirba, siekdami apsaugoti vartotojų privatumą, ir įstatymas bei ši privatumo politika gina informaciją šioje svetainėje, www.matton.lt.
Asmeninė informacija
Registruojantis mes prašome pateikti savo įmonės ar asmeninį adresą, telefono numerį, el. pašto adresą ir kitą svarbią bei naudingą informaciją. Šią informaciją naudojame tik dirbdami su jūsų užsakymais, aprūpindami jus užsakytais produktais. Nei jūsų el. pašto adresas, nei kita asmeninė informacija jokiu būdu nebus pateikta kitoms įmonėms. Tačiau Matton gali panaudoti el. pašto adresą, kad siųstų jums mūsų ir galbūt mūsų tiekėjų informaciją, tokią kaip specialūs pasiūlymai, naujienlaiškiai ir spaudos leidiniai. Jūs galite atsisakyti gauti naujienlaiškius el. paštu bet kuriuo metu, laikydamiesi nurodymų el. pašto pranešime. Mes naudojame klientų kontaktinę informaciją, esančią registracijos anketoje, norėdami siųsti vartotojui informaciją apie mūsų įmonę. Klientų kontaktinė informacija taip pat naudojama norint susisiekti su svetainės lankytoju, kai kyla nesklandumų apsiperkant ar reikalinga pagalba.
Apsauga
Šioje svetainėje esama apsaugos priemonių, skirtų apsisaugoti nuo galimo jūsų informacijos praradimo, netinkamo panaudojimo bei pakeitimo, kol mes tvarkome reikalus. Matton svetainė yra apsaugota ugniasienėmis ir reikalauja vartotojo autentiškumo patvirtinimo, taigi tik registruoti vartotojai gali naudotis svetaine. Matton.lt siūlo patogų mokėjimo būdą, kai vietoje pervedami pinigai, taigi nereikia įvesti finansinės informacijos, tokios kaip kredito kortelės ar banko sąskaitos duomenys.
Užsakymo apdorojimo / atlikimo informacija
Kai mūsų svetainėje pateikiate užsakymą, prašome užpildyti užsakymo anketą, kurioje reikia pateikti tam tikrus asmeninius duomenis. Šie duomenys padeda mums atlikti jūsų užsakymą ir pristatyti informaciją, produktus arba kitas paslaugas, kurias užsakėte, bei išrašyti jums sąskaitą / faktūrą. Mes nesaugome jūsų kredito kortelės duomenų, bet išsaugome pašto adresą ir kitą kontaktinę informaciją. Svarbi jūsų užsakymo informacija yra naudojama užsakymams bei informacijai apie mūsų įmonę siųsti. Matton paskirsto licencinę medžiagą, taigi kai kurie klientų kontaktai ir užsakymų informacija pagal įstatymą gali būti pateikti savininkui arba licencinio turinio autoriaus teisių savininkui. Tačiau licencinės medžiagos autoriaus teisių savininkui nepateikiami jokie finansiniai duomenys, išskyrus visą licencijos kainą. Kliento kontaktiniai duomenys taip pat naudojami norint susisiekti su klientu, kai reikia padėti klientui naudotis licencijuotais produktais. Dažnai savo svetainėje rengiame konkursus, kurių metu svetainės lankytojų prašome pateikti įvairių kontaktinių duomenų. Per konkursus surinktus duomenis naudojame norėdami siųsti svetainės lankytojams informaciją apie mūsų įmonę. Kontaktiniai klientų duomenys taip pat naudojami norint susisiekti su svetainės lankytoju, jei reikia.
Slapukai
Kaip ir daugumoje svetainių, Matton.lt skiria jums unikalų numerį, kuris padeda atsekti jūsų vaizdų tipus ir suteikia pirmenybę ieškant mūsų bibliotekose. Šis numeris yra jūsų kompiuterio faile ir vadinasi „slapukas“. Tai leidžia jums automatiškai prisijungti prie mūsų svetainės, o mums leidžia stebėti, kaip lankytojai naudoja mūsų svetainę. Mes įvertiname šiuos duomenis sekdami tendencijomis ir panaudojame visą šią informaciją siekdami pagerinti savo teikiamas paslaugas, planuoti ateities produktus ir kelti svetainės efektyvumą.
Informacijos platinimas
Matton neskelbia asmeninių jūsų duomenų kitoms įmonėms. Tačiau mes skelbiame bendrus ir vidutinės svarbos duomenis, tokius kaip vartotojų statistika, kad pristatytumėme mūsų paslaugas būsimiems partneriams bei trečiosioms šalims.
Slaptažodis
Jūsų Matton vartotojo prieigos informacija yra apsaugota naudojant slaptažodį, kad būtų patikimai saugoma asmeninė informacija. Mes patariame niekam neatskleisti savo slaptažodžio laiškuose. Jei dalinatės kompiuteriu ar kiti žmonės turi priėjimą prie jūsų kompiuterio, baigę darbą nepamirškite uždaryti naršyklės lango, kad jūsų asmeniniai duomenys kitiems būtų neprieinami. Ypač jei naudojatės kompiuteriu viešoje vietoje, tokioje kaip biblioteka arba „bendrai naudojama aplinka“.
Teisiniai reikalavimai
Matton gali paskelbti jūsų asmeninę informaciją, jei to reikalaus įstatymas.
Matton gali bet kada keisti arba atnaujinti šią deklaraciją, taigi rekomenduojame ją kartas nuo karto peržvelgti.
Svarbiausi Matton privatumo politikos punktai
Mes naudojame slapukus
Šie maži failai padeda pritaikyti svetainę jūsų poreikiams. Slapukus paprastai naudoja dauguma interneto svetainių.
Mes NETEIKIAME jūsų informacijos
Visa jūsų pateikta informacija išlieka privati ir saugi.
El. laiškus siunčiame tik tuomet, kai pasirenkate juos gauti
Retkarčiais mes el. paštu siunčiame įdomius pasiūlymus. El. laiškus siunčiame tik registruotiems vartotojams ir jūs bet kada galite atsisakyti šių laiškų.