0
Apie Matton šriftus: Kodėl Matton?
Siekiame, kad Jums nereikėtų naršyti keliose svetainėse, o viską rastumėte mūsiškėje. Todėl siūlome per 10 000 šriftų iš žymiausių pasaulio tiekėjų.
Nesudėtingas švieslenčių naudojimas:
Sukūrėme paprastą „vilkimo“ sistemą, skirtą švieslentėms kurti. Dabar išsaugoti pasirinktus šriftus ir dalytis jais su kolegomis ir klientais lengviau nei bet kada.
Šrifto peržiūra:
Įtraukėme šrifto peržiūros priemonę, leidžiančią jums įrašyti savo tekstą ir iškart matyti, ar pasirinktas šriftas jam tinka.
Kategorijos ir temos:
Sukūrėme intuityvią ir logišką šriftų paieškos hierarchiją, padėsiančią jums susiaurinti paiešką ir tuoj pat gauti pageidaujamus šriftus.
Saugi ir privati svetainė:
Visas savo paveikslėlių licencijas tvarkykite saugioje el. prekybos aplinkoje. Mes gerbiame savo klientų privatumą, todėl neskleidžiame su jūsų registracija susijusios informacijos jokioms kitoms įmonėms.
Puikus klientų palaikymas:
Išmanymo ir patirties nepaslėpsi - o to gero per 16 metų įgijome nemažai. Esame pakankamai motyvuoti ir techniškai pasikaustę, kad padėtume būtent tuomet, kai Jums to prireikia.
Klientų pripažinimas
Per 8 metus veiklos įtikome bene visoms svarbiausioms reklamos agentūroms ir laikraščių bei žurnalų leidėjams. Tiekėme šriftus mobiliojo ryšio operatoriaus ir stambiausio banko Baltijos šalyse įvaizdžio keitimui, didžiausiam Lietuvos dienraščiui bei Lietuvos verslo dienraščiui, biurus keliose šalyse turinčiai farmacijos bendrovei.