0
Apie Matton vaizdus: Kuo esame Jums itin naudingi
Kiekybė, įvairovė ir kokybė
Matton.lt svetainei savo vaizdus patikėjo žymiausi pasaulio tiekėjai. Ar verta naršyti kitur, jei pas mus galite rinktis iš 2 400 000 pavienių vaizdų ir 7000 rinkinių?
Vizualioji paieška
Praplėskite paieškos pagal raktinius žodžius galimybes naudodamiesi vizualiąja paieška. Taip rasite daugiau panašių pagal temą arba pagal spalvinę gamą vaizdų.
Teksto laukas:
Efektyvi teksto lauko paieška leidžia greitai rasti vaizdus, kuriuose galėsite įterpti tekstą. Galėsite net pasirinkti, kur norėsite įterpti tekstą!
Greitas įsigijimas, paprastas licencijavimas
Visus pavienius vaizdus ir daugumą CD vaizdų atsisiunčiate iškart po užsakymo. Kaina priklauso tik nuo vaizdo dydžio, o kartą sumokėję, naudojate be apribojimų.
Patogiosios švieslentės
Darbas su eskiziniais vaizdais žymiai palengvėjo – juos tiesiog vilkite ir meskite į švieslentes. Vėliau atsisiųskite visus be vandenženklių arba permeskite kolegoms ir klientams.
Kategorijos ir temos
Intuityvus ir logiškas hierarchinis nuotraukų medis padeda susiaurinti paiešką iki Jums labiausiai rūpimų fotografijų.
Dėmesys saugumui ir privatumui
Užsakymus konfidencialiai pateiksite saugioje el. prekybos aplinkoje. Mokėjimų kortelėmis nepriimame, todėl esate apsaugoti nuo su tuo susijusių problemų. Gerbdami privatumą, neatskleidžiame Jūsų duomenų trečiosioms šalims.
Kompetetinga pagalba reikiamu laiku
Išmanymo ir patirties nepaslėpsi - o to gero per 16 metų įgijome nemažai. Esame pakankamai motyvuoti ir techniškai pasikaustę, kad padėtume būtent tuomet, kai Jums to prireikia.
Klientų pripažinimas
Per 8 metus veiklos įtikome bene visoms svarbiausioms reklamos agentūroms, leidykloms, dizaino studijoms bei spaustuvėms Baltijos šalyse. Tiekėme vaizdus bankų įvaizdžio keitimo kampanijoms, draudimo bendrovių metinėms ataskaitoms, parduotuvių ir salonų interjerui, ryšių bendrovių bukletams, kelionių agentūrų ir nekilnojamojo turto vystytojų skelbimams, žurnalų bei laikraščių redakcijoms.