0
Apie Matton filmuotą medžiagą: Kodėl Matton?
Puikus pasirinkimas:
Rinkitės iš geriausių „Royalty Free“ filmuotos medžiagos klipų ir kompaktinių diskų, kokių tik galite rasti internete. Pateikiame daugiau nei 4000 atskirų „Royalty Free“ filmuotos medžiagos klipų NTSC arba HD formatu, todėl neverta ieškoti kažkur kitur.
Nesudėtingas švieslenčių naudojimas:
Sukūrėme paprastą „vilkimo“ sistemą, skirtą švieslentėms kurti. Dabar išsaugoti pasirinktą filmuotą medžiagą ir dalytis ja su kolegomis ir klientais lengviau nei bet kada.
Kategorijos ir temos:
Sukūrėme intuityvią ir logišką kategorijų ir temų hierarchiją, padėsiančią jums susiaurinti paiešką ir tuoj pat gauti pageidaujamus klipus.
Saugi ir privati svetainė:
Visas savo filmuotos medžiagos licencijas tvarkykite saugioje el. prekybos aplinkoje. Mes gerbiame savo klientų privatumą, todėl neskleidžiame su jūsų registracija susijusios informacijos jokioms kitoms įmonėms.
Puikus klientų palaikymas:
Išmanymo ir patirties nepaslėpsi - o to gero per 12 metų įgijome nemažai. Esame pakankamai motyvuoti ir techniškai pasikaustę, kad padėtume būtent tuomet, kai Jums to prireikia.
Klientų pripažinimas
Per 5 metus veiklos įtikome bene visoms svarbiausioms reklamos agentūroms ir video projektų bendrovėms Baltijos šalyse. Tiekėme siužetus draudimo bendrovių, ryšių bendrovių, kelionių agentūrų, drabužių gamintojų ir informacijos centrų klipams.